Medexy Eesti

Kallis ilutegija, registreeri end professionaalsele koolitusele juba täna!
GM COLLIN on Kanada professionaalse kosmeetika kaubamärk, mis on loodud ja arendatud enam kui 60 aastat

GM COLLINi ajalugu sai alguse 1957. aastal Pariisis, kui dermatoloog ja teadlane Eugène Lapinet avastas kollageenilehtede kasutamise võimalused põlenud naha tekstuuri taastamiseks. Peagi leidis lahustumatu kollageen tänu hämmastavatele tulemustele oma koha ilumaailmas.

Hiljem viidi G.M. COLLINi tootmine üle ja seda arendati edasi Kanadas. G.M. COLLIN on esimene bränd maailmas, mis 1980. aastal hakkas kasutama lahustumatut kollageeni kosmeetikas (kollageenileht) ja 1997. a. töötas välja ja patendeeris lahustuva merekollageeni meetodi.

Peamine G.M. COLLINi filosoofia põhimõte on biotehnoloogia ning taimse ja merelise päritoluga komponentide kombinatsioon. G. M. COLLIN on üks väheseid kosmeetikafirmasid, millel on oma labor, kus töötatakse välja ja toodetakse mitte ainult kaasaegseid toimeaineid, vaid tehakse ka kliinilisi teste. G.M. COLLIN on välja töötanud ja patenteerinud paljud nendes kasutatavad koostisosad ja kombinatsioonid.

G.M. COLLIN ei kasuta oma toodete koostises selliseid koostisosi nagu mineraalõlid, sulfaadid, sulfitid, parabeenid ja sünteetilised parfüümid. Praegu ainult Põhja-Ameerikas töötab G.M. COLLIN brändi toodetega üle 2500 ilusalongi ja enam kui 8000 iluterapeudi. Tegemist on luksusbrändiga, millel on üle 30 erineva auhinna (ELLE iluauhinnad, DAYSPA laureaadid, LNA SPA auhinnad, Les Nouvelles Esthétiques auhinnad jt). G.M. COLLIN on alates 2005. aastast olnud Oscarite dermatoloogiline kosmeetika, mis tagab, et punase vaiba kuulsused on aasta glamuurseimaks sündmuseks valmis ja veatu nahaga.

DERM RENEWAL PEEL 30

HAPPEHOOLDUS
HAPPEKOORIMINE

G.M. COLLIN keemiline koorimine on disainitud nii, et pakkuda kliendile kogu aeg paremaid tulemusi. Esimesed silmnähtavad tulemused on näha juba peale esimest protseduuri, kuid on soovituslik teha kuur, mis koosneb 4-6 protseduurist. Soovitud tulemuse saavutamiseks tehtav hoolduste arv sõltub nahaprobleemist.

OMADUSED JA EELISED

Seda kasutatakse kortsude vähendamiseks, nahapinna silumiseks ja naha uuenemisprotsesside stimuleerimiseks.

Aitab eemaldada surnud naharakud, parandab naha tekstuuri, ühtlustab nahatooni, vähendab vananemise märke.

Nahka taastav hooldus, kus on kombineeritud piim- ja glükoolhapet vase ning tsingi aminohapetega, et soodustada naha uuenemist ja niisutamist.

NEUTRALISAATOR

Tasakaalustab naha pH. Õlivaba ja geelja koostisega neutralisaator, mis lõpetab keemilise koorimise toimimisaja.

Aaloe- ja kurgiekstrakt tootes aitavad rahustada ja tasakaalustada naha loomulikku pH’d.

ALGOMASK+

PROFESSIONAALNE HOOLDUS
Intensiivne niisutav ja nahka siluv protseduur.
Tagab värskendava ja jahutava tunde.

ALGOMASK+ protseduur ühtlustab naha pinda ja tagab pikaajalise niisutuse. Protseduuri käigus kliendile kasutatav alginaatmask annab jahutava efekti, mis muudab naha säravamaks, elujõulisemaks ning vähendab nahaärritusi ja -punetust. See hooldus sobib kõikidele nahatüüpidele, eriti tundlikule või kuivale nahale.

Kasu: annab nahale koheselt sära ja niisutuse, vähendab naha punetust.

COLLAGEN 90+

PROFESSIONAALNE HOOLDUS

Vanusega rakkude uuenemisprotsess aeglustub, nahk muutub õhemaks ja hoiab vähem niiskust. Seejärel muutub nahk keskkonnastressi suhtes tundlikumaks. Tugikude kaotab oma elastsuse ja tugevuse, mistõttu tekivad kortsud ja näo ehitus muutub. Kõik nahatüübid on haavatavad nende bioloogiliste muutuste suhtes, mis toimuvad varem või hiljem sõltuvalt pärilikkusest ja nahahooldusest. Selleks, et nahk säilitaks oma noorusliku välimuse võimalikult kaua, on vaja seda väljastpoolt toetada ja taastada. Nahk võib tunduda väsinud igas vanuses liigse füüsilise või psühholoogilise stressi ja väsimuse tõttu või terviseprobleemide, haiglaravi, ravimite jms tõttu. G.M. COLLIN Collagen 90+ hooldus võimaldab parimat hoolitsust kliendi naha uuendamiseks ja taastamiseks.