Medexy Eesti

Kallis ilutegija, registreeri end professionaalsele koolitusele juba täna!

Medexy

Eesti filiaal

Esindame Eesti aktiivkosmeetikabrände – tuues Eesti professionaalse kosmeetika turule tooteid, mis on tuntud kogu maailmas.

Meie missiooniks on aidata lahendada nahaprobleeme nii, et see oleks midagi enamat kui lihtsalt meeldejääv hüüdlause, mistõttu korraldame aastas erinevaid seminare iluprofessionaalidele üle Baltikumi ning  maailmas. Lisaks toome erinevaid koolitajaid oma klientidele Eesti, et anda kõrgeimal tasemel, uuenduslikumaid ja teaduspõhiseid teadmisi nahahooldusest, protseduuridest. ja ravikosmeetikast. Meie eesmärgiks on esindada ainult neid brände, mille efektiivsuses oleme ise veendunud.

Iga professionaal on meie jaoks oluline!

Ootame enda koolitustele igat professionaali olenemata sellest, kas karjäär on alles alanud või on kogemusi juba aastakümneid. Meie esinduses on Sul võimalik tutvuda erinevate toodete ja brändidega, proovida hooldusi ja osaleda koolitustel ning seminaridel. Meie koolitajad konsulteerivad, juhendavad ja vajadusel koolitavad ka läbi telefoni või veebi. 

Koolitused ja suur kogukond!

Korraldame koolitusi nii Eestis kui ka Baltikumis ning pakume klientidele võimalust külastada brändide esindusi üle maailma. Lisaks sellele kutsume igal aastal koolitama rahvusvahelisi koolitajaid, et tagada oma klientidele jätkuv kasv ja kõige uuemate tehnoloogiatega kursis olemine. Kõikidel koolitusel osalenud kosmeetikutel on võimalus liituda meie privaatse kogukonnagrupiga Facebookis, et saada osa materjalidest, turundusmaterjalidest ja teiste kosmeetikute kogemustest ning teadmistest. 

Ootame sind meie esindusse toodetega tutvuma!
Tule kohale või registreeri end meie koolitusel.