Medexy Eesti

Kallis ilutegija, registreeri end professionaalsele koolitusele juba täna!
Noon Aesthetics ühendab teaduse iluga!

Noon’i poolt patendeeritud DermShield on tehnoloogiline läbimurre kosmeetikamaailmas, mis võimaldab esimese brändina maailmas kasutada tunduvalt suurema protsendiga aktiivaineid ning happeid kosmeetikas, kuid minimaliseerides ärrituste riski.

Happed nahahoolduses on olnud kosmeetikamaailmas aastakümneid kasutuses, neid saab kasutada kõikidele vanustele ja nahaprobleemidele, k.a koduhooldustoodetes. Hapete kasutamisel tuleb lähtuda erinevatest põhimõtetest, kuid tähtsaim nendest on – mida kõrgem protsent ja madalam pH, seda tugevam koorimis-effekt on.  

 

Mida suurema aktiivaine sisaldusega tooteid kasutame, seda suuremad võivad olla nahaärritused. DermShield tehnoloogia vähendab torkivat, põletavat ning sügelevat tunnet nahal ilma tuimestuseta, ennetades ärritusi. Nüüd on nahahoolduses võimalik kasutada kõrgeid protsente madala pH-ga vähendades kõrvaltoimete riski, kuid siiski saavutada nahahoolduses väga häid tulemusi. 

 

Kosmeetikas pole seda senini midagi sellist veel suudetud!

DermShield on tehnoloogiline läbimurre, mis võimaldab kasutada kõrgeid protsente madala pH-ga vähendades kõrvaltoimete riski. DermShield vähendab ärritusi, kuid võimaldab siiski hoolduses väga häid tulemusi. See teeb Noon’i ainsaks kosmeetikabrändiks nii kõrgete aktiivainesisaldustega, mida võib kasutada igapäevaselt!

 

Brändi ja toodete kohta saad rohkem lugeda: www.noonaesthetics.ee