Post Rays Line

Post Rays Line tugevdab ja kaitseb nahka, mis on läbinud professionaalse nahahoolduse. See on spetsiaalselt loodud naha sisemiseks tugevdamiseks ja kaitsmiseks enne ravi ning selle rahustamiseks ja taastamiseks pärast ravi.

Soodustab kiiret taastumist laserprotseduuride järgselt ning hoiab ära enneaegse vananemise, hüperpigmentatsiooni ja armistumise, et nahk oleks tervem ja noorenenud
Aitab nahal taastada optimaalse niiskuse säilimise ja parandab kahjustatud nahabarjääri, muutes naha elastsemaks ja tervena.
Aitab taastada nõrgenenud naha funktsionaalsuse algsesse olekusse, taastades seeläbi terve nahabarjääri
Kategooria:

Kirjeldus

Hubislab Post Rays Line sarja tooted soodustavad naha kiiret taastumist peale erinevaid nahahooldusi ja ka laserprotseduuride järgselt ning hoiavad ära enneaegse vananemise, hüperpigmentatsiooni ja armistumise, et nahk oleks tervem ja noorenenud. Tooted aitavad nahal taastada optimaalse niiskuse tasakaalu ja parandavad kahjustatud nahabarjääri, muutes naha elastsemaks ja tervemaks. Tooted Post Rays liinis aitavad taastada nõrgenenud naha funktsionaalsuse algsesse olekusse, taastades seeläbi terve nahabarjääri.