Medexy Eesti

Kallis ilutegija, registreeri end professionaalsele koolitusele juba täna!

Alates 1972. aastast püsib KEENWELL kosmeetika viimaste trendide esirinnas kui üks innovaatilisemaid kaubamärke. ​

1972. aastal Barcelonas José Campos Pérez poolt asutatud ettevõtte KEENWELL, mida peetakse alates sellest üheks professionaalse kosmeetika ja meigi teerajajaks. Bränd kasvab ja areneb koostöös kosmeetikute ja iluspetsialistidega, kuulates nende vajadusi ja kasutades siis oma labori eeliseid ja valmistades kvaliteetseid tooteid.

Revolutsioonilised ideed, uuenduslikud tooted ja ainulaadsed professionaalsed hooldused on teinud KEENWELList lemmikbrändi paljudes spaades ja esteetikakeskustes enam kui 40 riigis.

Bränd keskendub KEENWELL Professional tootesarjale, mis pakub näo- ja kehahooldusi kõikidele nahatüüpidele ja vanustele. Tooted koosnevad alati kõrge kontsentratsiooniga uusima põlvkonna aktiivsetest koostisosadest, et tagada maksimaalne efektiivsus. Aastate jooksul on KEENWELL püüdnud silma paista toodete kvaliteedi, klienditeeninduse ning uute valemite ja toodete uurimise ja arenduse vallas. Lisaks näo- ja kehahooldustoodete valikule kuulub KEENWELL’i tootede juurde ka Professional Makeup sari, mis sisaldab laias valikus värve ja toone, järgides uusimaid moetrende. Maskid, fikseeritud lainerid, presspuudrid, erineva tekstuuriga huulepulgad, läiked, BB kreemid jt.

KEENWELLi tootmistehas, mille pindala on üle 7000 ruutmeetri ja asub Barcelona kesklinnas, kus on umbes 135 töötajat, sealhulgas 12 laboritehnikut, kes tegelevad kaubamärgi uurimis- ja arendustegevusega. Tootmisliinid ja protsessid hõlmavad kogu näo- ja kehahoolduse ning meigivaliku. Toodame kõiki tooteid vastavalt rangetele Euroopa seadustele, mis reguleerivad kosmeetikatoodete tootmist, sealhulgas kvaliteeti, koostisi, pakendeid või märgistamist. Tänu suurele uurimis- ja arendustööle laborites on pidev uurimine ning uute toodete ja lahenduste turule toomine endiselt üheks võtmepunktiks, mis muudab KEENWELLi erinevaks ja silmapaistvaks.